Tatvan Esnaf, İşveren, STÖ, Kurum ve Kuruluşlarının tanıtıldığı Firma rehberi herkese açık ve ücretsizdir. İşyerinizin firma rehberinde yerini almasını istiyorsanız sitemizdeki firma ekleme formunu doldurup bize ulaştırın.İşyerinizin sitemizin ve firma rehberinin anasayfasında özel olarak tanıtılmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z #

Şununla başlayan firmalar T

TATVAN AKADEMİ MÜZİK EVİ

TATVAN AKADEMİ MÜZİK EVİ

Enstruman dersleri ve Konservatura hazırlık desleri verilmektedir.

Gitar, bağlama, piyano keman, kaval-mey, ud, ses eğitimi ve konservatuarların müzik bölümlerine özel eğitim verilmektedır.
TATVAN ASKER HASTANESİ

TATVAN ASKER HASTANESİ

Tatvan Asker Hastanesi, 1968 yılına kadar 8’inci Kolordu Komutanlığı emrinde, 400 yataklı Sahra Hastanesi olarak hizmet vermiştir.
TATVAN BELEDİYESİ

TATVAN BELEDİYESİ

1918 yılında Bitlis iline bağlı bir nahiye merkezi durumunda olan Tatvan, 1936 yılında ilçeye dönüştürüldü. Karşıyaka mahallesinde bulunun belediye binası 1946 Haziran’ında Tuğ mahallesine taşındı.
TATVAN DEVLET HASTANESİ

TATVAN DEVLET HASTANESİ

Acil Poliklinik, Beyin Cerrahi, Kulak Burun Boğaz, Göğüs Hastalıkları, Cildiye, Üroloji, Fizik Tedavi, Diş, Göz, Genel Cerrahi, Kadı Doğum, Kardiyoloji, Nöroloji, ...
TATVAN KAYMAKAMLIĞI

TATVAN KAYMAKAMLIĞI

1918 yılında Bitlis iline bağlı bir nahiye merkezi durumunda olan Tatvan, 1936 yılında ilçeye dönüştürüldü. Karşıyaka mahallesinde bulunan hükümet binası 1946 Haziran’ında Tuğ mahallesine taşındı.
TATVAN PARK HOTEL

TATVAN PARK HOTEL

Tatvan şehir merkezinde bulunan Otel, Bitlis merkeze 25 km, Nemrut Krater Gölü’ne 13 km mesafededir. Muş havalimanına 80 km, Van havalimanına ise 110 Km uzaklıktadır.