Hakkımızda

Gerek tasarımıyla gerekse zengin içeriğiyle 20 Ekim 2013 tarihinde yeni yayın dönemine başlayan www.tatvan.net sitesi ilk olarak 2005 senesinin Mart ayında yayın hayatına başladı. Sosyal medyanın henüz çok gelişmediği bir dönemde Tatvan ile ilgili birçok görsel kaynağa ulaşım sağlayan www.tatvan.net kısa sürede büyük bir ilgi görerek Tatvanlıların ilk uğrağı olma başarısını gösterdi.

Bölgenin en güzel kentlerinden biri olan Tatvan'ı tüm yönleriyle tanıtmayı kendisine misyon edinmiş olan sitemiz geniş bir bilgi ve görsel içeriğe sahiptir. Kurulduğu dönemde Tatvan ile ilgili haberlerin sanal ortamda kısıtlı olmasının getirdiği zaruriyetten dolayı başlatmış olduğu güncel haber servisi, günümüz şartlarında bu hizmeti daha profesyonel ve güncel olarak sağlayan haber sitelerinin varlığından dolayı misyonunu tamamlamış ve yeni dönemde yerini önemli etkinliklerin tanıtımına bırakmıştır.

Tatvan.Net geçmişte ve günümüzde ziyaretçi yoğunluğu ile de çok önemli bir misyon üstlenmektedir. Sunmuş olduğu özgün içeriği ile günlük hayattan, alışverişe, restoranlardan, otellere, eğlence, yaşam, lezzet dünyasından, gezi, seyahat ve etkinlik bilgilerine, kültürel ve tarihi zenginliklerine kadar Tatvan'ı tüm yönleri ile en iyi şekilde İngilizce, Fıransızca, Almanca, Rusça ve Türkçe olarak tanıtan çok önemli bir sitedir.

Tatvan.Net sunduğu hizmet ve içerikler ile kendisini sanal platformda Tatvan'ın Turizm elçisi olarak görmektedir.