Tatvan Esnaf, İşveren, STÖ, Kurum ve Kuruluşlarının tanıtıldığı Firma rehberi herkese açık ve ücretsizdir. İşyerinizin firma rehberinde yerini almasını istiyorsanız sitemizdeki firma ekleme formunu doldurup bize ulaştırın.İşyerinizin sitemizin ve firma rehberinin anasayfasında özel olarak tanıtılmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

ÇAĞDAŞ MEDYA

ÇAĞDAŞ MEDYA BASIN YAYIN REKLAM

5.0/5 rating 1 vote
1995 yılında kurulan Çağdaş Yayıncılık ve Reklam A.Ş. Radyo, Dergi ve Reklam Ajansı olarak şimdiye kadar birçok alanda faaliyet göstermiştir. 1994 Yılında Basın Yayın ve Reklam üzerine kurulan şirketimiz bünyesinde bulundurduğu; Radyo13, Aylık Dergi olarak Bülten13 ve birde reklam ajansı olarak Çağdaş Medya Ajans ile birçok alanda sizlere hizmet etmiştir. Günümüz rekabet sisteminde; reklam ve tanıtımın ne kadar önemli olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Büyük bir piyasa ve yüzlerce belki binlerce rakip, bunların arasında yer almak en önemlisi dikkat çekmek ve bilinen olmak için tanıtımın, reklamın gücü hiç kuşkusuz yadsınamaz. Bizler bu gücün farkında olarak, sizleri daha iyi tanıtmak adına yapmış olduğumuz www.e-bitlis.com ve www.alobitlis.com internet adresleri ile BİTLİS FİRMA REHBERİ projesini hizmetlerinize sunduk. Bütün firma kategorilerine sahip olan projemizde sizde geç kalmadan yerinizi alın.

Adres

  • Cumhuriyet Cad. Pekhan İş Merkezi Kat: 3 No: 11
  • Tatvan

Kişi

  • Yetkili: İLHAN KARABULUT
  • Telefon: 05307467793
  • Faks: 0438272582
  • E-Mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
blog comments powered by Disqus