Tatvan Esnaf, İşveren, STÖ, Kurum ve Kuruluşlarının tanıtıldığı Firma rehberi herkese açık ve ücretsizdir. İşyerinizin firma rehberinde yerini almasını istiyorsanız sitemizdeki firma ekleme formunu doldurup bize ulaştırın.İşyerinizin sitemizin ve firma rehberinin anasayfasında özel olarak tanıtılmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

AJANS AKTUEL

Reklam Ajansı

0.0/5 derecelendirme (0 oy)
Ajans Aktuel Ajans Aktuel 03.03.2013 tarihi itibariyle bir şahıs firması olarak kurulmuştur. Kuruluş amacı gelişen teknoloji ile beraber akılcı, hedefe yönelik, çözüm odaklı ve sistemli bir şekilde ihtiyaç duyulan her alamda reklam hizmetleri sunmaktır. Ajans Aktuel her biri ayrı bir uzmanlık alanı olan tasarım, yayın ve stratejik danışmanlığı tek çatı altında birleştirme ve bu alanda etkili bir hizmet vermeyi amaçlar. Bunun için bünyesinde barındırdığı grafiker, metin yazarı, reklsam danışmanlarının yanı sıra, ülkede ve yurtdışında bulunan, alanında uzman çözüm ortaklarıyla, her projenin aynı zamanda kendisi için referans olduğunu bilerek etkileyici sonuçlar hedefler. Ajans Aktuel kazanmak için müşteriye kazandırmak zorunda olduğunun farkındadır. Diyoruz ki; İş dünyasında reklama ihtiyacım yok diyenler yenilgiyi kabul edenlerdir. Siz direnenlerdenseniz önce bize gelin… Sonra mı? Sonrasını bize bırakın…

Adres

  • Yeni Çarşı No:72 Kat:3
  • TATVAN

Kişi

  • Yetkili: Sinan Aygül
  • Telefon: 0532 48 31 362
  • E-Mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
blog comments powered by Disqus