Tatvan Esnaf, İşveren, STÖ, Kurum ve Kuruluşlarının tanıtıldığı Firma rehberi herkese açık ve ücretsizdir. İşyerinizin firma rehberinde yerini almasını istiyorsanız sitemizdeki firma ekleme formunu doldurup bize ulaştırın.İşyerinizin sitemizin ve firma rehberinin anasayfasında özel olarak tanıtılmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z #

Şununla başlayan firmalar #

ÇAĞDAŞ MEDYA

ÇAĞDAŞ MEDYA

ÇAĞDAŞ MEDYA BASIN YAYIN REKLAM

1995 yılında kurulan Çağdaş Yayıncılık ve Reklam A.Ş. Radyo, Dergi ve Reklam Ajansı olarak şimdiye kadar birçok alanda faaliyet göstermiştir. 1994 Yılında Basın Yayın ve Reklam üzerine kurulan şirketimiz bünyesinde bulundurduğu; Radyo13, Aylık Dergi olarak Bülten13 ve birde reklam ajansı olarak Çağdaş Medya Ajans ile birçok alanda sizlere hizmet etmiştir.
ÖK-SAN İNŞAAT ELEKTRİK SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

ÖK-SAN İNŞAAT ELEKTRİK SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

ÖK-SAN İNŞAAT

2001 Yılında SERİNBAYIR İNŞ. ELK. SAN. VE TİC.LTD. ŞTİ. olarak inşaat alanında faaliyet göstermek amacıyla kurulan firmamız 2011 yılında bir tadilat yapılarak unvan değişikliği yapılarak ÖK-SAN İNŞ. ELK. SAN. VE TİC.LTD. ŞTİ. Unvanını almıştır.
ÖZEL TATVAN CAN HASTANESİ

ÖZEL TATVAN CAN HASTANESİ

2010 yılında hizmete başlayan hastane, Bölgesel olarak Tatvan'ın ilk özel hastanesidir

ŞAFAK 13 REKLAM

ŞAFAK 13 REKLAM

Profesyonel yönetimi, geniş ürün yelpazesi, kaliteden asla ödün vermeyen, taahhütlerini eksiksiz ve başarıyla tamamlayan güvenilir yapısıyla reklam sektöründe çok çeşitli projelere imza atan Şafak 13 Reklam 1966 yılında kurulmuş olup reklam konusunda müşterilerine en doğru ve en etkili yöntemleri sunmayı, talep ve beklentilerini son noktaya kadar takip ederek onları doğru şekilde yönlendirmeyi hedeflemektedir.