Topic-icon Tatvan.Net ile Yeniden!

Çok
7 yıl 5 ay önce - 7 yıl 4 ay önce #1 Yazan: firat
Yeniden beraberiz!

Uzun bir ayrılığın ardından Tatvan.Net daha önceden de olduğu gibi dolu dolu, farklı, orjinal ve zengin içeriğiyle yeniden sizlerle. Bir kenti en layıkıyla tanıtma sorumluluğuyla 2005 yılında yayına koymuş olduğumuz Tatvan.Net sitesi kısa sürede kendi alanında en bilinen siteler arasına girmeyi başardı. Bunun getirmiş olduğu ağır sorumluluk gereği sitemizi her zaman güncel tutmaya çalışarak yıllarca sizlere hizmet verdik. Bakımlı ve güncel bir site olmaya verdiğimiz önem gereği sitenin yayınını geçici olarak durdurup daha farklı bir vizyon ve perspektifle karşınıza çıkmak istedik. Fakat bu ayrılık ne yazık ki umduğumuzdan daha uzun sürdü. Herşeye rağmen birkaç aydır hazırlıklarını sürdürdüğümüz sitemiz tekrar sizlerle.

Tatvan.Net'in tüm içeriği baştan sona yenilendi,

Tatvan ile ilgili bilgiler daha da zenginleştirildi ve sizlerin de katkılarınızı daha rahat sunabilmeniz için interaktif bir hale getirildi. Yola ilk koyulduğumuz zaman Tatvan ile ilgili haberlere ulaşmak tabiri caizse imkansızdı. Fakat artık bölge haberlerini yapan birçok yerel haber sitesi yayında. Bu sitelerin bazılarına öncülük ve bir örnek teşkil ettiğimizi söylemek sanırsak pekte yalan olmaz. Bu platformda bizlerle beraber çalışan bazı dostlarımız bu haber sitelerini hala yönetmektedirler. Yeni yayın prensibimiz gereği Tatvan.Net sitesi sizlerin Tatvan ile ilgili her türlü bilgilere ulaşabileceği bir platform olacaktır. Tatvan ile ilgili haberleri sunma görevini bu sorumluluğu en iyi biçimde yerine getirmeye çalışan yerel haber sitelerine bırakmak en doğru olanıdır.

Yeni yayın dönemimizde Tatvan'ın köylerinin, tarihi mekanlarının, esnaf ve işverenlerin tanıtımına, toplantı, konser, seminer, spor maçları gibi etkinliklerin paylaşımına, kaliteli ve geniş bir fotoğraf arşivinin sunumuna ağırlık vereceğiz. Kısacası bir kent rehberi olmanın getirdiği tüm sorumlulukları en iyi biçimde yerine getirmeye çalışacağız.

Geçmişte olduğu gibi yeni dönemde de sizlerin desteğinizi bekliyoruz. Unutmayın herşey Tatvan ve yeni nesiller için.
Son Düzenleme: 7 yıl 4 ay önce Yazan: firat.

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 yıl 3 ay önce #5 Yazan: mehmet
Hayırlı olsun. Ser xêrê be

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 yıl 3 ay önce #6 Yazan: Dj_AglamaZ
Hayırlı olsun ALLAH utandırmasın

Kabul edilmiş olarak kalbine gelmeyeceğini nereden biliyorsun...
Sen yeter ki duanı bitirme !

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Çok
7 yıl 3 ay önce #9 Yazan: firat
Sağolun dostlar!

Lütfen sohbete katılmak için Giriş ya da Hesap açın.

Sayfa oluşturma süresi: 0.157 saniye