Tatvan Gençlerbirliği - İstanbul Büyükşehir Belediye Spor

Tatvan Gençlerbirliği - İstanbul Büyükşehir Belediye Spor

Çarşamba, 30 Ekim 2013 @ 13:00

Ziraat Türkiye Kupası 3.Turda Çarşamba günü Saat 13.00′da Tatvan ilçe stadyumunda oynanacak İstanbul Büyükşehir Belediye spor maçı hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor.

Karşılaşma öncesi Tatvan Gençlerbirliği Spor yöneticisi ve oyuncuları değerlendirmelerde bulundu.

Kulüp Başkan vekili Ali İleri, “Bu maç Tarihimizin belki en büyük maçı ve bölgenin en önemli karşılaşmalarından. İBBSK büyük bir takım kalite farkı elbette olacak ama o maçta yüreğini ortaya koyacak 11 oyuncumuz var.Biz yönetim olarak çalışmalarımızı titizlikle devam ettiriyoruz ve İstanbul Büyükşehir Belediye Spor’u en güzel şekilde ağırlayacağız bundan kimsenin şüphesi olmasın.Elbette bu karşılaşmanın bir kazananı olacak ama biz istiyoruz ki kim kazanırsa kazansın , kazanan fair play, dostluk olsun” dedi.

Öte yandan Takım Kaptanı Vedat çoban, “Hem saha içi hem saha dışındaki çalışmalarımız devam ediyor, bizim için çok zor bi maç olacak ama ibb için de kolay olmayacak fair play çerçevesinde mücadelemizi ortaya koyup , bu şehire bir mucizeyi daha yaşatacağız inşallah kazanan biz oluruz . Tüm bitlis halkını bizi desteklemeye bekliyoruz.” dedi.

2 maçlık sakatlık sonrası İstanbul Büyükşehir Belediye Spor maçında oynaması beklenen  Alex YannickKore  ise  ”Bu maç için çok çalıştık, bütün mücadelemizi sahaya yansıtacağız.  Umarım kazanırız, taraftarlar için gol atacağım” şeklinde konuştu

Spor Etkinliği @ Tatvan Şehir Stadyumu

blog comments powered by Disqus